Медичний огляд школярів

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

розпочинається 25 серпня

Щорічно у закладах охорони здоров’я проводяться обов’язкові медичні огляди дітей шкільного віку. У 2017 році для зручності батьків та учнів відділом освіти Чугуївської міської ради затверджені та погоджені з медичними закладами графіки медичних оглядів.

Порядок проведення щорічних медичних оглядів школярів затверджено спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти, науки, молоді та спорту «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів». Поглиблений медичний огляд за участі вузьких спеціалістів проводять дітям лише декількох вікових категорій, а саме: малюкам, які йдуть у перший клас (6 років), учням 5-х класів (11 років) та підліткам 14-17 років щорічно, окрім дівчат у 16 років. В 11-му класі хлопці проходять медогляд у військкоматах, а дівчата у поліклініці. Такі медогляди розпочнуться після 1 вересня. Дітей інших вікових категорій (7-10 та 12-13 років) повинні оглядати один раз на рік лікар-педіатр або лікар загальної практики сімейної медицини, який постійно спостерігає за дитиною за місцем проживання, у присутності батьків або осіб, що їх замінюють.

Про медичний огляд дитини насамперед повинні подбати батьки, якщо їм не байдуже здоров’я їхньої дитини, та учні – щоб знати стан свого здоров’я. Не варто недооцінювати важливість профілактичного огляду, адже він дозволяє якщо не уникнути, то хоча б зменшити можливі ризики захворювань у дитини, які можуть загостритися під час навчання.

Уважаемые родители!

С 25 по 31 августа проводится медосмотр школьников 1–11 классов.

Обращаться к семейному врачу,

при себе иметь амбулаторную карту.

Администрация КП «Чугуевский районний центр ПМСП».