Розробка Стратегії розвитку Чугуєва-2028: робота триває!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Наприкінці минулого тижня у молодіжному хабі CITY відбулася друга зустріч членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста до 2028 року.

Присутніх було проінформовано про результати попередньої аналітичної роботи та ознайомлено з проміжними результатами опитування населення міста. Під час роботи в групах був проведений SWOT – аналіз щодо подальшого розвитку міста, зокрема, окреслені його сильні та слабкі сторони, а також потенційні можливості та загрози.

Не дивлячись на серйозність заявленої теми, робоча атмосфера була неформальною, дружньою та творчою. Завдяки конструктивній колективній роботі підготовлено великий масив матеріалів для подальшого опрацювання.

Наступна зустріч робочої групи відбудеться приблизно через тиждень та буде присвячена баченню розвитку міста, пріоритетним напрямкам та проблемам.

Як запевнила нашого кореспондента експерт групи Ірина Вишлова-Пилєва, всі проміжні та опрацьовані результати, які з’являтимуться за підсумками етапів її роботи, будуть розміщуватися в інтернеті для ознайомлення та обговорення громадою.

Нагадуємо, що опитування мешканців щодо подальшого розвитку міста триває. Ви можете взяти в ньому участь в інтернеті за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1AR-XCCckDecaon6mYcW5hWChEEf97n_FBjDUsjztM3Q/viewform?edit_requested=true.