Працюючи на перспективу

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У школах, дитсадках, позашкільних навчальних закладах повним ходом іде підготовка до нового 2017/2018 навчального року, тривають поточні й капітальні ремонти приміщень, заміна меблів, благоустрій територій.

Масштабні роботи сьогодні ведуться в Чугуївській ЗОШ № 1 та № 8, ДНЗ № 4 і № 12, де триває реалізація проектів з термомодернізації за грантові кошти при співфінансуванні з місцевого бюджету. На сьогоднішній день будівельні роботи в дитсадках і школах виконуються підрядниками відповідно до затверджених інвесторами календарних графіків робіт, і Чугуї-вська міська рада, відділ освіти, а також будівельники докладають максимум зусиль, щоб більшість робіт були виконані своєчасно, до старту навчального року.

Наприкінці минулого тижня Чугуївський міський голова Галина Мінаєва разом з начальником відділу освіти Мариною Проценко були запрошені давніми партнерами міської влади – представниками Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) – до їхнього офісу на зустріч з підрядниками, які виконують будівельні роботи у навчальних закладах Чугуєва з реалізації проектів GIZ.

Галина Мінаєва та Марина Проценко висловили партнерам подяку за співпрацю та реалізацію в Чугуєві низки проектів, які вже надали можливість зробити функціонування шкіл і дитсадків міста більш якісним і комфортним, а також отримали підтвердження дотримання термінів будівельних робіт, що на даний час тривають в навчальних закладах нашого міста за фінансової підтримки GIZ, та відповідності їх виконання чинним протоколам якості.

 

 

Відділ освіти Чугуївської міської ради звертається з проханням до всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів та їхніх батьків, працівників освітніх установ, а також усіх жителів міста – бути терплячими, бо результат реалізації проектів дозволить зберегти будівлі навчальних закладів, покращить їх естетичний вигляд, зробить енергоефективними, що не лише дозволить унормувати температурний режим у приміщеннях, а й значно зменшить обсяг використання енергоносіїв. Зекономлені ж на цьому бюджетні кошти можуть бути направлені на вирішення інших нагальних проблем міста.

Також нещодавно навчальні заклади міста відвідали представники державного паливно-енергетичного комплексу з метою надання методичної допомоги щодо підготовки до опалювального сезону. Спеціалісти проінспектували підвали, котельні, індивідуальні теплові пункти в школах та дитсадках і залишились задоволені станом проведення санації будівель та підготовки систем опалювання до зимового періоду 2017/2018.