«Громадський проект»: тепер ще зручніше

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У вівторок, 15 серпня, в рамках участі міста Чугуєва в проекті «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», що проходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, в актовій залі Чугуївської міської ради відбулась презентація електронної платформи «Громадський проект». У заході взяли участь керівники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних підприємств, представники громадських організацій, голови ОСББ.

Нагадаємо, у травні цього року в нашому місті відбулося підведення підсумків участі ініціатив мешканців у громадському бюджеті Чугуєва. Громадський бюджет (бюджет участі) – це демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя міста та голосування за них. Відтепер будь-який житель Чугуєва може подавати проект, пов’язаний із покращенням життя в місті, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізується в рамках громадського бюджету. Протягом конкурсу віддати свій голос за ту чи іншу ініціативу чугуївці мали можливість як на сайті міської ради, так і шляхом заповнення спеціального бюлетеня, що пропонувався увазі земляків у громадських місцях.

Презентована цього тижня платформа «Громадський проект» дозволить чугуївцям брати участь у конкурсі, не виходячи з дому. Мешканці міста зможуть подавати заявку на участь у конкурсі онлайн та відслідковувати долю проекту прямо на сайті. Робота на платформі буде забезпечувати прозорість проходження конкурсу на всіх етапах.

При підтримці місцевої влади громадський бюджет буде реалізовуватися і в 2018 році. Про початок наступного конкурсу мешканців міста буде додатково проінформовано в засобах масової інформації.