Місто, яке ми любимо!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Визначено переможців міського конкурсу «Мій дім, мій двір, моя вулиця» та конкурсу під патронатом народного депутата України Дмитра Шенцева «Квітучий край»

Визначати переможця будь-якого конкурсу непросто. Особливо тоді, коли учасників досить багато і всі вони гідні перемоги. От і сьогодні на дворі серпень – місяць святкування Дня народження улюбленого міста. Традиційно в ці дні, підбиваючи деякі підсумки, жителі дарують і приймають подарунки.

Всьоме Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет провели конкурс серед мешканців міста «Мій дім, мій двір, моя вулиця», а доповнює його конкурс під патронатом народного депутата України Дмитра Шенцева «Квітучий край». Обидва ці конкурси спрямовані на покращення благоустрою міста.

У конкурсі мали змогу взяти участь усі жителі міста, кому не байдуже, як виглядає наше любе місто, і хто готовий завжди робити свій внесок у благоустрій Чугуєва.

У числі неперевершених залишаються ті, хто був серед переможців в минулі роки. А отже, вони заслуговують на похвалу і пошану й сьогодні. Це такі домоволодіння: № 29 по вул. Набережна (Соколова) – Анатолій Павлович Зоркін, № 23 по вул. Світла (Воровского) – Костянтин Васильо-вич Купрін, № 10 по вул. Чугуївська – Анатолій Дмитрович Мотінов, № 6 по вул. Зелена – Юлія Вікторівна Головіна, № 37 по вул. Героїв Чорнобильців – Євгенія Володимирівна Цапенко, № 37 по вул. Литвинова – Надія Павлівна Харківська, ОСББ «Перемога 28/30» (керівник ОСББ – Ганна Сергіївна Чепенко) – вул. Перемоги 28/30.

 

 

Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет щиро дякують цим добрим господарям за їх прагнення внести свою частку в благоустрій міста і регулярну участь у конкурсах.

Отже, 24 липня на засіданні конкурсної комісії визначені переможці.

У номінації «Краща приватна садиба» було представлено 12 приватних домоволодінь. Всі вони мають оригінальне оформлення. В наявності зони відпочинку, зони для розваг дітей, квітники, оригінальні чагарники, доглянутий город. І вони цілком заслуговують право називатися «Краща приватна садиба». Проте, в будь-якому конкурсі є переможець. В полеміці члени комісії зупинилися на домоволодінні № 12 по вулиці Дачній, господар – В’ячеслав Юрійович Казмін.

Конкурсна комісія оглянула 7 дитячих майданчиків: три з них розташовані в приватному секторі і чотири біля ОСББ. Всі вони доглянуті, елементи дитячих майданчиків – безпечні. Проте переможцем став майданчик у приватному секторі по вул. Червоної Калини. Створена вона 8 років тому за ініціативи та за безпосередньої участі жителів вулиці. За утримання майданчика відповідають особисто актив вуличного комітету «Молодіжний», що очолює Володимир Володимирович Аргунов. В чудовому стані і дитячий майданчик, розміщений за адресою: вул. Набережна, 42. Створений він, як і переможець цього року, за ініціативи та за безпосередньої участі жителів вулиці. За утримання майданчика відповідає актив вуличного комітету «Річний», що очолює Сергій Андрійович Вепрецький.

За час проведення конкурсу комісія оглянула квітники більш ніж за 10 адресами, автори створення яких виявили бажання позмагатись за перемогу та розповісти про свої досягнення у озелененні території. Переможцем в цій номінації стала мешканка будинку № 137 по вул. Горішного Тетяна Антонівна Бєлих. Під час створення клумби, її естетичного оформлення жінка проявила творчу ініціативу, оригінальність і свою майстерність.

Серед учасників у номінації «Кращий озеленений балкон, підвіконня» комісія віддала перевагу жителям будинку № 134 по вул. Горішного (ОСББ «Черемха, 134», керівник – Володимир Іванович Піскунов). Тут доглянута практично кожна квітка. Серед найбільш активних мешканців будинку, які постійно доглядають за квітником, – Тетяна Іванівна Ключнікова, Людмила Олексіївна Чучаліна, Ольга Олексіївна Стебловська, Аганес Спартакович Оганесян, Тамара Григорівна Галушкіна, Зоя Іванівна Демченко, Лілія Михайлівна Вільгоцька, Ольга Володимирівна Вільгоцька, Тамара Василівна Мазуніна.

У номінації «Двір зразкового утримання» беруть участь багатоквартирні будинки. І конкурсна комісія зазначає, що в місті з кожним роком все більше стає затишних дворів біля багатоквартирних будинків. Цьому сприяє активна робота правлінь ОСББ. Важкий вибір встав перед комісією при визначенні переможця в цій номінації. На звання переможця претендували одразу шість ОСББ.

Вдруге бере участь в конкурсі ОСББ «Ельдорадо 130» по вул. Харківська, 130 (Тетяна Вікторівна Лобанова). У 2015 році двір цього ОСББ ставав переможцем в номінації «Кращий двір багатоквартирного будинку». Не перший рік бере участь в конкурсі і ОСББ «Перемога 28/30» по вул. Перемоги 28/30 (Ганна Сергіївна Чепенко) – переможець 2014 року и володарь другого місця у 2016. Крім того, жителі цього ОСББ регулярно беруть участь в підготовці соціальних проектів. В цьому році вони стали переможцями в проекті ПРООН «Енергозбереження у житловому будинку шляхом утеплення фасаду та заміни вікон и дверей». На сьогоднішній день відбувається реалізація цього проекту.

Проте, члени комісії у цьому році віддали перевагу двору, що належить ОСББ «Кожедуба 5» по вулиці Кожедуба, 5 (керівник – Степан Валентинович Коваль). Двір має ідеальний зовнішній вигляд. Мешканці будинку регулярно беруть участь у благоустрої та озелененні території.

Серед торгових точок, які надають послуги населенню, найбільш доглянутою в цьому році визнано територію, що належить ресторану «Принц» (Ваагн Генріхович Гулян). В чудовому стані підтримує свою територію і переможець минулорічного конкурсу в цій номінації – двір готельного комплексу «Меркурій» (провулок Сосновий, 2-а).

Міський голова Галина Мінаєва і народний депутат України Дмитро Шенцев щиро вітають всіх переможців конкурсів «Мій дім, мій двір, моя вулиця» і «Квітучий край», а всім учасникам висловлюють щиру вдячність і повагу, бажають їм подальших успіхів у благоустрої своїх територій та рідного міста Чугуєва.

Відділ внутрішньої політики міськвиконкому.