Представники НЕФКО відвідали навчальні заклади

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Останні кілька років освітянська галузь плідно співпрацює з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) щодо реалізації проектів з упровадження енерго-зберігаючих технологій y навчальних закладах Чугуєва.

Європейські партнери вже інвестували значні кошти в енергоефективність будівель ДНЗ № 3 та № 8, а влітку 2017 року тривають будівельні й ремонтні роботи з ремонту даху та утеплення ЗОШ № 1, а також утеплення ДНЗ № 12, профінансовані НЕФКО за активної фінансової підтримки місцевого бюджету.

1 серпня до нашого міста завітали Амунд Бейтнес, старший інвестиційний менеджер НЕФКО, та Андрій Каташов, технічний радник корпорації. Вони зустрілися з міським головою Галиною Мінаєвою й обговорили подальшу співпрацю мерії з Корпорацією.

Після зустрічі представники НЕФКО разом з першими особами міста й працівниками відділу освіти відвідали будівельні об’єкти в ЗОШ № 1 і ДНЗ № 12, де проінспектували хід та якість виконання робіт, які зараз знаходяться в розпалі й мають завершитися в чітко встановлені терміни.

Також вони оглянули будівлі ДНЗ № 3 та № 8, у яких роботи завершені минулого року, і під час опалювального сезону вже можна було відзначити значну економію енергоресурсів і, відповідно, економію коштів.