Обличчя нової поліції

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Яку б сферу діяльності суспільства ми не розглядали, в кожній на перший план виходить людина, її здібності, можливості та бажання працювати. Вже потім свою роль відіграють інші чинники: технічне забезпечення, матеріальне заохочення тощо. Саме на сучасному етапі розбудови нової поліції України від роботи служби кадрового забезпечення, її вмілого та професійного підбору керівників та виконавців багато в чому залежить, чи буде поліцейський колектив діяти ефективно та злагоджено як єдиний механізм.

На перший погляд, робота служби кадрового забезпечення відділу поліції для пересічного громадянина не так помітна, як діяльність інших підрозділів. Ця служба не звітує про розкриття гучних злочинів, затримання правопорушників… Але при цьому кадрова робота є надзвичайно відповідальною. Це фахова підготовка працівників відділу, добір та плановий розподіл кваліфікованих кадрів, соціально-виховна робота.

Працівники кадрового забезпечення надають практичну допомогу в проведенні оперативних навчань, здійснюють процес переміщень по службі, координують порядок присвоєння спеціальних звань, внесення заохочень та дисциплінарних стягнень, а також звільнення працівників з лав Національної поліції.

А ще організують спортивні та культурно-масові заходи. Не забувають про пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, яких запрошують до відділу, щоб відзначити ювілей чи вшанувати знаменну дату.

 

 

Саме всі ці питання – у компетенції  сектору кадрового забезпечення Чугуївського відділу поліції, який очолює Кирил Сазонов. Стаж його роботи у цьому підрозділі понад 7 років. Але за цей короткий термін капітан поліції Кирил Сазонов зумів опанувати всі тонкощі кропіткої діяльності кадровика, здобув значний авторитет серед колег по службі.

Обсяг і складність завдань, які стоять перед кадровою службою, зростають з кожним днем, а це, в свою чергу, вимагає постійного вдосконалення організації діяльності служби. Треба наполегливо працювати над своїм фаховим рівнем, слідкувати за зміною нормативно-правової бази. Саме так вважає капітан Сазонов. Особливу увагу він приділяє профорієнтаційній роботі серед молоді: виступає з лекціями в учбових закладах міста, проводить індивідуальні бесіди з юнаками та їх батьками.

Ерудованість, глибокі знання не тільки у царині права, а й у багатьох інших сферах роблять молодого офіцера поліції цікавим співрозмовником, а високий рівень внутрішньої культури та вихованість стають прикладом для молодих працівників поліції.

Служба майже не залишає вільного часу. І все ж таки він намагається не полишати занять спортом: залюбки грає в футбол, волейбол. А ще кожну вільну хвилину присвячує коханій дружині, до речі, теж співробітнику поліції, та своїй маленькій донечці Вероніці.

Напередодні Дня Національної поліції, що відзначається 4 серпня, хочеться побажати Кирилу Сазонову та його підлеглим, щоб їх зусилля з формування нової поліції дали свої вагомі результати, щоб ті кандидатури, яких вони відбирають на службу до органів внутрішніх справ, ніколи не розчаровувалися в обранні своєї професії, а нагородою якомога частіше ставала щира вдячність громадян на адресу захисників правопорядку.