Правове забезпечення процесу надання адмінпослуг у Чугуєві – на високому рівні

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

З 2016 року Чугуїв бере участь в проекті «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» Академії Фольке Бернадотта, що фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку Sida.

Мета проекту – підвищення рівня верховенства права в процесі надання адміністративних послуг, пов’язаних з питаннями державної реєстрації. Протягом квітня в Чугуї-вській міській раді співробітники проекту проводили соціологічне дослідження щодо рівня забезпечення принципів верховенства права у відділах реєстрації. До аналізу брались такі принципи верховенства права: законність, доступність, право бути почутим, право на оскарження, прозорість, підзвітність. Соціологічне дослідження серед користувачів послуг та службовців продемонструвало досить високі оцінки.

12 липня в Харкові відбулася презентація результатів дослідження та напрацювання основних напрямків плану дій щодо усунення недоліків, виявлених в його процесі.

«У наданні адміністративних послуг ми завжди намагаємось йти на випередження та дотримуватись високих стандартів, щоб надати якісні послуги та задовільнити потреби наших клієнтів», – зазначила заступник міського голови Чугуєва – керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко, яка презентувала досвід Чугуєва на зустрічі партнерів проекту у Харкові.