Світ без сиріт

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Дитина шукає родину

Все більше і більше сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують батьківської турботи, уваги та любові. Втратити родину – це завжди страшно, але набагато страшніше, коли дитина залишається сиротою при живих батьках.

Так сталося і з 13-річною Кариною, вихованкою Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Свого батька Карина не знає, мама зовсім не дбала про дитину. Чугуївським міським судом прийнято рішення про позбавлення її батьківських прав.

Карина вже все розуміє і від всього серця бажає, щоб якнайшвидше до неї завітала родина, готова подарувати їй те тепло, якого вона позбавлена все своє життя.

Дівчина добра і весела. Як справжня майбутня господиня, любить рукоділля і з задоволенням допомагає у догляді за маленькими вихованцями Центру. Мріє стати перукарем.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у житті Карини та подарувати їй родинне щастя, чекаємо Вас в службі у справах дітей за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 37. каб. 6, тел. 2-30-46.

http://chuguev-rada.gov.ua.