Гаряча пора ремонтів

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

29 червня міський голова Галина Мінаєва відвідала об’єкти, на яких активно ведуться ремонтні роботи

Мер Чугуєва ознайомилася з перебігом робіт з капітального ремонту приміщення у мікрорайоні Осинівка, у якому буде розміщено амбулаторію сімейного лікаря. І хоча попереду ще величезні обсяги робіт, Галина Миколаївна все ж сповнена бажання відкрити заклад до Дня міста у якості подарунка мешканцям мікрорайону.

Наразі за кошти міського бюджету продовжуються роботи з облаштування внутрішньо-квартальних доріг та тротуарів по вул. Горішного, 121, 123 та вул. Харківській, 105: там встановлюються нові бордюри та відсипаються щебенем проїжджі частини й тротуари, відводяться  місця під озеленення. Галина Мінаєва побувала на цих об’єктах, вислухала як пропозиції мешканців з подальшого благоустрою територій, так і подяки за проведення ремонту.

Об’єктами підвищеної уваги та піклування з боку міської влади є заклади освіти. Міський голова побувала у ЗОШ № 1, № 2, № 8, дитячому садку № 12, де тривають масштабні перетворення у ході підготовки до нового навчального року.

У ЗОШ № 1 активно ведуться роботи з утеплення фасаду, встановлення індивідуального теплового пункту, заміни вікон та ремонту покрівлі як основної будівлі, так і приміщення початкової школи за кошти проекту NEFCО та співфінансування з місцевого бюджету. Триває поточний ремонт покрівлі Центру допризовної підготовки на базі ЗОШ № 1 за кошти місцевого бюджету.

 

 

У Чугуївській ЗОШ № 8 завдяки тісній співпраці з організацією GIZ проведена заміна всіх вікон на енергозберігаючі, встановлено нові меблі у предметних кабінетах і їдальні, оновлюється система опалення на сучасну. У приміщеннях школи розпочато облаштування кімнат, де буде розташовано 4 групи дитячого садка. У рамках проекту «Разом у майбутнє» ведуться роботи з облаштування ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами.

У ДНЗ № 12 коштом місцевого бюджету замінено частину вікон на енергозберігаючі; у рамках співробітництва з NEFCО розпочато комплекс робіт з термомодернізації (ремонт та утеплення фасаду дитсадка, заміна вікон, встановлення індивідуального теплового пункту).

Слід зазначити, що особливий акцент у процесі підготовки до нового навчального року й майбутнього опалювального сезону міська влада робить  на упровадженні енергозбережувальних технологій.

За підсумками об’їзду Галина Мінаєва виказала задоволеність обсягами робіт, але наполегливо рекомендувала профільним керівникам слідкувати за дотриманням графіків робіт та їх якістю, а також запевнила у своїй підтримці у вирішенні проблемних питань.