«Патріотизм у об’єктиві»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Долучайтеся до конкурсу фотографій патріотичних місць у рідному місті

У бібліотеці-філії мікрорайону «Дружба» Чугуївської ЦБС триває конкурс фотографій патріотичних місць у рідному місті «Патріотизм у об’єктиві» у рамках підготовки до Дня міста Чугуєва.

Бібліотекарі працюють над створенням виставки-вернісажу кращих фоторобіт. Кожен відвідувач бібліотеки протягом місяця має право проголосувати за три знімки, які йому найбільше сподобались, а за підсумками голосування компетентне журі визначить переможців, які отримають грамоти та призи.

Умови фотоконкурсу:

- Знайдіть у своєму місті місця патріотичного спрямування (це може бути вулиця, пам’ятник, музей, картина на вернісажі, книга на виставці у бібліотеці, рекламний плакат та таке інше).

- Ми надаємо можливість показати красу українсь-кої землі, любов до рідного краю, його архітектурні пам’ятки, святині та пам’ятні місця, як ви бачите  їх через об’єктив фотокамери.

- Сфотографуйтеся так, щоб на фото було видно табличку з назвою вулиці, пам’ятник, книгу, картину тощо.

- Підпис під фото обов’язково має містити цікаву назву. Бажано надати до фото історію про те, як і де було зроблено знімок.

Підведення підсумків конкурсу буде приурочено до святкування Дня міста.

Приносьте свої найдивовижніші фото до бібліотеки чи надсилайте їх на нашу електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Ми знаходимось за адресою: Чугуїв, вул. Мічуріна, 8; тел. 4-07-82.

Графік роботи: з 9.00 до 18.00; вихідні: неділя, понеділок.