З найкращими враженнями зі Львову

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

9 – 15 червня у Львові відбувся ювілейний XV Міжнародний конкурс пленерного малюнку «Золотий мольберт. Шляхами митрополита Андрія Шептицького».

5 учнів Чугуївської дитячої художньої школи ім. І. Ю. Рєпіна були запрошені на пленер. Делегацію юних художників з Чугуєва у складі Ірини Шевченко, Діани Шевченко, Євгенії Дерев’янкіної, Анни Салямон, Олександри Фролової очолив їх викладач, директор школи Володимир Іванович Непомнящий. Усі учні виконали пленерні роботи на високому професійному рівні; кожен з них надав організаторам конкурсу по п’ять кращих робіт для участі у черговому турі.

Усі діти та їх викладачі були нагороджені дипломами конкурсу. В рамках Міжнародного дитячого пленеру член Національної спілки художників України Володимир Іванович Непомнящий провів майстер-клас для учасників пленерної групи з різних міст України.

Учні та викладачі отримали найкращі враження від міста Лева, проведених екскурсій, майстер-класів та  нових друзів. Побажаємо, щоб роботи наших учнів увійшли в число найкращих та вони змогли знову відвідати місто Львів для участі у церемонії нагородження, яка відбудеться в одному з найкращих театрів Європи – Львівському національному театрі опери та балету.

Запрошуємо нових учнів 6-х, 7-х, 8-х класів загальноосвітніх шкіл на вступні іспити до ЧДХШ ім. І. Ю. Рєпіна, які відбудуться 30 червня о 10.00 на 3-му поверсі ЗОШ № 8. Телефон для довідок 2-29-70, з 9.30 до 13.00, крім суботи та неділі.