«Ось воно яке, наше літо!» в таборі «Веселка» при НВК № 6

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Ми, батьки учнів НВК № 6, знаємо, що літні канікули – найцікавіша пора для дітей. Щороку в нашому закладі працює табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка».

Відпочинок в ньому був для наших дітей активним, пізнавальним, пам’ятним, і це багато в чому залежало від дорослих – вихователів-організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль приклали, щоб діти були щасливими…

Цьогоріч нашим дітям вдалося побувати на екскурсіях в «Тарасовій садибі» (с. Зарожне), хлібокомбінаті «Кулиничі» (м. Харків), Ландау-центрі при ХНУ ім. Каразіна, ЕКО-парку Фельдмана, музеях Чугуєва, молодіжному хабі «City»; взяти участь в майстер-класі з самбо і повільного вальсу, у захоплюючих фізичних дослідах, які проводив запрошений гість – керівник  фізичного гуртка та куратор Студентського наукового товариства ХНУ ім. В. Н. Каразіна, доцент фізичного факультету О. Р. Казачков,  музейних заняттях Художньої галереї, спортивних змаганнях, табірному святі «Табір має таланти»; мали змогу  переглянути сучасний 3D мультфільм, виступ акторів з пісочної анімації, прослухати лекції спеціалістів щодо збереження здоров’я, про донорство в Україні та безліч вікторин-конкурсів-акцій тощо…

Діти з нетерпінням чекали кожен новий день, бо  дитячий табір – це завжди веселощі, запал і міцна дружба. Вся робота табору проводилася під опікою директора табору Л. Ю. Терехової, здоров’я дітей було під контролем медсестри Н. О. Вінник, смачні і поживні сніданки та обіди готували кухарі Т. Ю. Романова та Л. Г. Катеринич, за порядком слідкувала техпрацівник М. М. Прядко.

Всім працівникам табору «Веселка» при НВК № 6 хочеться сказати велике спасибі за добре ставлення до кожної дитини, піклування про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, доброзичливу атмосферу відпочинку для учнів закладу. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року.