Вклоняємося за невтомну працю

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

15 червня, напередодні професійного свята, у великій залі районного Будинку культури вшановували працівників медичної сфери Чугуївщини. Представники однієї з найважливіших професій приймали слова вітання та щирої вдячності за їхню нелегку працю, отримували нагороди та відзнаки за професійні досягнення.

Від імені громад Чугуєва та району медиків привітали міський голова Галина Мінаєва і керівники району Микола Шошин та Антон Бабієць. Приємним та хвилюючим моментом свята стала церемонія нагородження: представники влади вручили медпрацівникам численні грамоти та подяки за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток медичної галузі краю та з нагоди професійного свята. Крім того, медичні працівники Чугуївщини були нагороджені Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністраціі. Керівник районної приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов передав медпрацівникам Чугуївщини слова поздоровлення та подарунки від нардепа.

Щиро привітали своїх колег зі святом керівники медичних закладів Чугуївщини Юрій Грушка та Тетяна Черевань, які також підкреслили, що в умовах реформування медичної галузі як ніколи важлива підтримка місцевої влади, та подякували керівникам міста та району за увагу до проблем медицини, закупівлю нового медобладнання та допомогу в створенні кращих умов для медпрацівників та пацієнтів.

Після церемонії нагородження медичних працівників очікував святковий концерт, що складався з яскравих номерів – виступів танцювальних та вокальних колективів.