Чугуїв пишається своїми талантами!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На Олімп слави минулої середи перетворилась сцена культурного центру «Імідж». Місто вшановувало найталановитіших школярів

Свято під назвою «Олімп слави» проводиться в нашому місті вже декілька років поспіль. Таким чином Чугуїв вітає дітей, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості протягом навчального року.

2016-2017 рік став дуже плідним для чугуївських школярів та додав до скарбниці перемог безліч нових досягнень. Грамоти та подарунки на знак вдячності за гарне навчання і успіхи на ниві освіти, спорту та творчості в ході церемонії нагородження школярі отримали з рук міського голови Галини Мінаєвої, яка побажала дітям не зупинятись на досягнутому, продовжувати наполегливо працювати, а також висловила слова щирої подяки їхнім батькам, педагогам та наставникам.

Серед нагороджених на святі школярів – переможці предметних олімпіад, інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів і змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, учасники творчих колективів, спортивних та туристських секцій міського Центру туризму і краєзнавства та Дитячо-юнацької спортивної школи, гуртків Будинку дитячо-юнацької творчості, учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України, творчо обдаровані діти, а також вихованці Центру допризовної підготовки старшокласників. До речі, рейтинг навчальних закладів міста Чугуєва за кількістю перемог в учнівських конкурсах цього року, як і минулого, очолила школа № 2.

По завершенню церемонії нагородження винуватців та гостей свята очікував концерт, що підготував колектив БДЮТ.

Нехай отримані на святі «Олімп-2017» нагороди стануть натхненням для школярів, їхніх батьків, педагогів та наставників на подальші досягнення та запорукою щасливого майбутнього чугуївських дітей. Місто пишається своїми талантами!

Увага! Всі фото зі свята «Олімп-2017» можна безкоштовно завантажити в групі «Новости Чугуева» в мережі Facebook.