«Джура»: вибір молодих та завзятих

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

20 травня на базі Клугино-Башкирівської ЗОШ відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Учасниками гри стали команди учнів 9-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Юнаки та дівчата продемонстрували свої вміння та навички у стройовій підготовці, подоланні смуги перешкод, стрільбі по мішенях; показали знання з історії України (епохи козаччини, українських військових формувань різних епох) і статуту сучасних Збройних Сил України; змагалися у теоретичних та практичних знаннях з надання першої допомоги постраждалим.

Бойовий настрій та жага до перемоги усіх роїв (загонів), запеклість змагань та щира зацікавленість учасників до їх сутності перетворили захід на справжні ігри патріотів. До речі, протягом усіх етапів гри незмінними їх атрибутами були символи нашої держави.

Переможцем міського етапу гри «Джура», як і минулого року, стала команда Клугино-Башкирівської ЗОШ. Ця команда буде захищати честь нашого міста на обласному етапі гри.