Підкорили скелелазні вершини

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Змагання Першості області серед юних туристів Харківщини відбулись 21 травня в Харкові на скеледромі «Вертикаль»

Вихованці Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства гідно представили наше місто та посіли призові місця майже у всіх вікових групах.

Змагання, в яких взяли участь більше 100 учасників з районів та міст області та міста Харкова, проводились в особистому подоланні скелелазного маршруту у виді «Швидкість» у п’яти вікових групах.

Почесне право підняти прапор України під час церемонії відкриття змагань було надано директору нашого ЦТК Сергію Валентиновичу Лисенку. Нагадаємо, що саме його вихованець Валентин Сипавін минулого тижня підкорив Еверест та є одним з найкращих альпіністів та скелелазів України.

Можливо, саме приклад свого знаного земляка надав чугуївським юним туристам натхнення на змаганнях зі скелелазіння, адже вони вибороли одразу 11 призових місць!

Перші місця у своїх вікових групах посіли Максим Вишняк, Микита Шишков, Вікторія Орел, Вікторія Голуб та Артем Кудрявський.

Другі місця – Олександр Бородін та Максим Шинкаренко.

Треті місця – Олександр Дочук, Софія Максименко, Поліна Челомбитько, Олексій Майстровий.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами Харківської обласної станції юних туристів, а також призами від спонсору змагань – магазину туристського та спортивного спорядження «Екстрім» м. Харкова.

Вітаємо юних скелелазів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у підкоренні спортивних вершин!