Дарина Сладких: перемога за перемогою

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

13 травня у Харкові відбувся обласний конкурс випускників музичних шкіл Харкова і Харківської області «Надія». В номінації «Академічний вокал» наше місто представляла учениця Клугино-Башкирівської ЗОШ, вихованка Чугуївської дитячої музичної школи Дарина Сладких. Змагаючись з вокалістами-професіоналами, Дарина, як завжди,  продемонструвала свої вокальні здібності на високому рівні і посіла почесне 1 місце.

Цього ж дня Дарину чекала ще одна нагорода за перемогу у  інтернет-фестивалі «Сонячне коло», який є благодійним проектом для дітей Харківської області та інших областей Слобожанщини. Дарина, як переможець фестивалю, була запрошена на Гала-концерт, який відбувся у Харківському Національному академічному театрі опери та балету.

20 травня наша талановита землячка стала володарем Гран-прі на VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Харківські зорі».

Своїм успіхом талановита вокаліста завдячує професіоналізму і творчому підходу до справи викладача Н. М. Мирущенко і концентмейстера А. М. Маміної.

Вітаємо Дарину з черговими перемогами!