Громадський бюджет: визначено переможців проекту

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Ініціативи мешканців Чугуєва, які найактивніше були підтримані земляками, будуть реалізовані за кошти бюджету участі

12 травня у мерії відбулося зсідання номінаційного комітету, на якому було підбито підсумки участі ініціатив чугуївців у Громадському бюджеті Чугуєва.

Нагадаємо, що участь у даному проекті брали сім проектних пропозицій, які і були винесені на голосування громадськості. Віддати свій голос за ту чи іншу ініціативу можна було як на сайті міської ради, так і шляхом заповнення спеціального бюлетеня, що пропонувався увазі земляків у громадських місцях.

Всього мешканцями міста (електронне голосування і бюлетенями) було віддано 4205 голосів. Вони розподілись таким чином.

Реконструкція системи електропостачання для забезпечення вуличного освітлення (вартість проекту –250 тис. грн). Забезпечення нічного освітлення по вулицям Абрикосова, Вишнева, пров. Мічуріна, Космонавтів, Молодіжна, Будівельників, Слобідська, Козацька, Липова – 1742.

 

 

Безкоштовна стерилізація собак та кішок, що належать мешканцям Чугуєва (40 тис. грн). Зменшення кількості безпритульних тварин в місті шляхом пільгової стерилізації тварин –1466.

Комфортне пересування – комфортне проживання у місті (32 тис. грн.) Облаштування 4-х автобусних зупинок у м-ні «Осинівка» – 351.

Ошатна оселя починається з ганку (195 тис. грн). Проведення капітального ремонту в будинку 7-А по вул. Дружба (вхідної групи та коридору) – 209.

Забезпечимо комфорт разом (13 тис. грн). Облаштування зупинки автотранспорту та благоустрій прилеглої території у селищі Василів Хутір – 183.

Наш двір – казковий острів (17 тис.грн). Благоустрій прибудинкової території (встановлення лавок, смітників) будинку №28/30 по вул. Перемоги – 134.

Свобода руху (47 тис. грн). Облаштування майданчику для вигулу собак в районі провулку Чайковського та Центру зайнятості – 120.

Три проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів, після прийняття відповідного рішення міськради, будуть реалізовані за кошти міського бюджету.

Слід відзначити високу активність городян у процесі голосування – небайдужість та зацікавленість у втіленні корисних ідей, покращенні життя громади виявили більш ніж 10% мешканців Чугуєва (в той час як цей показник у Києві близько 2%).

Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста Чугуєва, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг, відповідно до оформлених проектних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.