На засіданні виконавчого комітету

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

12 травня члени міськвиконкому розглянули більше 20 питань порядку денного щодо різних аспектів життєдіяльності міста

Зокрема, у якості основних були заслухані та обговорені питання про роботу Чугуївської централізованої бібліотечної системи у 2016 році, про стан та ефективність використання комунального майна та земельних ресурсів міста, про фінансово-господар-ську діяльність Комунального підприємства «Чугуїввода» за 2016 рік, про фінансово-господарську діяльність Комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс» за 2016 рік, про підсумки проходження опалювального періоду 2016-2017 років та завдання по підготовці до опалювального періоду 2017-2018 років. У прийнятих з цих питань рішеннях надано рекомендації щодо покращення якості роботи з усіх зазначених напрямків. Особливу увагу члени виконкому приділили проблемі санітарної очистки міста та вивозу крупногабаритного сміття і поставили ряд вимог керівництву ЧКК з упорядкування цієї роботи.

Серед поточних питань увагу привертають такі: про затвердження скорегованих тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів, які надаються комунальним підприємством «Чугуївський комунальний комплекс» для населення міста Чугуєва; про надання дозволу Комунальному підприємству «Чугуїввода» на встановлення пломб-індикаторів (антимагнітних стрічок), які чинять перешкоди незаконному відбору води споживачами; про затвердження кошторисної документації проекту «Реконструкція водоводу Д=500 мм від розподільчої камери по пров. Зачуговському, 10, вул. Зачуговська, вул. Преображенської до пров. Терешкової в м.Чугуїв Харківської області»; про затвердження Містобудівної концепції центральної частини Чугуєва та плану першочергових заходів по її реалізації.

Як завжди, ціла низка прийнятих рішень стосувалась майнових та земельних питань юридичних та фізичних осіб, а також захисту прав неповнолітніх чугуївців.