Сезон дорожніх робіт розпочато

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Успішна робота підприємства можлива лише за умови сумлінного виконання обов’язків усіма працівниками: від начальника до безпосередньо виконавця робіт. На жаль, професія дорожника є невдячною: про працівників дорожніх організацій згадують, коли щось не зроблено або зроблено погано. Їхня ж важка повсякденна робота в умовах обмежених ресурсів залишається здебільшого за кадром.

При настанні сприятливих погодних умов, а саме температурі повітря більше +5° С, на автомобільній дорозі Київ – Харків – Довжанський розпочались роботи з масової ліквідації ямковості у рамках експлуатаційного утримання, тобто згідно з відповідним переліком робіт.

Для пришвидшення робіт на автодорозі державного значення підрядник – ДП «Харківський облавтодор» та замовник – Служба автомобільних доріг у Харківській області залучили до виконання робіт інші підприємства дорожнього комплексу Харківської області – це близько 20 філій. Роботи будуть тривати до повної ліквідації ямковості. Вже за період з 1 лютого 2017 року по 1 травня 2017 року на а/д Київ – Харків – Довжанський силами ДП «Харківський облавтодор» та його філій ліквідовано близько 19 тис. м2 ямковості, але, зважаючи на погодні умови і той факт, що покриття дуже зношене і міжремонтні строки перевищені у декілька разів, утворення ямковості у весняний період випереджає темпи її ліквідації.

Філія «Чугуївське ДЕП» силами своїх 3-х ДРП виконує роботи на відповідних ділянках дороги, яку обслуговує: ДРП-1 під керівництвом Віктора Михайловича Грачова – на ділянці від м. Харкова до с. Волохів Яр; ДРП-3 під керівництвом Віктора Миколайовича Щокіна – на ділянці від с. Волохів Яр до м. Ізюм; ДРП-4 під керівництвом Олександра Анатолійовича Деркача – на ділянці від м. Ізюм до кордону з Донецькою областю. Лише по-справжньому віддані обраній справі люди і в зимову негоду, і в літню спеку витримують усі труднощі та не шкодують про те, що колись ступили на цей професійний шлях.

Якість виконання робіт постійно контролюють представники замовника, які щоденно присутні при виконанні робіт бригадами; вони контролюють якість та температуру асфальтобетонної суміші, дотримання виконавцями технології робіт. Відділ охорони праці та безпеки руху ДП «Харківський облавтодор» контролює дотримання виконавцями робіт, схеми огородження робочого місця кожної бригади, що є запорукою безпеки праці кожного працівника.

Хочу звернутись до кожного водія з проханням дотримуватись безпеки руху, звертати увагу на дорожні знаки, особливо на тимчасові, – у період з квітня до жовтня масово проводяться роботи з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.