Пам’ять загиблих в АТО буде увічнено

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Розпочалися громадські слухання хвилиною мовчання – таким чином присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули під час проведення АТО. Участь у громадських слуханнях взяли депутати міської ради, війсь-ковослужбовці, представники громадських організацій та мешканці Чугуєва, яким небайдужа доля рідного міста.

Як повідомила присутнім заступник міського голови Тетяна Вінник, дане питання було розглянуто і на засіданні топонімічної комісії, і на зустрічах з військовослужбовцями, вдовами та членами сімей чугуївців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Встановити пам’ятний знак планується при вході у сквер Захисників Вітчизни з вулиці Леонова. Це місце було обрано не випадково, адже саме тут розташовані пам’ятні знаки на честь наших земляків, які загинули під час інших трагічних історичних подій. Це і Друга світова війна, і Афганська війна, і Чорнобильська трагедія. Поява пам’ятного знака чугуївцям, які віддали життя за незалежність та цілісність України в наш час, саме в цьому місці стане символом наслідування поколінь.

Наразі мова йде лише про облаштування так званого місця вшанування, де б мешканці могли віддати шану загиблим воїнам АТО, покласти квіти в Дні скорботи і державні свята, а також про встановлення пам’ятного знака у вигляді природного каменя з написом «Воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», на місці якого у майбутньому буде встановлено повноцінний пам’ятник.

Городяни, які взяли участь у громадських слуханнях, одностайно проголосували за встановлення даного пам’ятного знаку.