Шановні жителі Чугуєва! Повідомляємо, що ГО Центр розвитку громад, Фонд місцевої демократії, Лабораторія мирних рішень за участі Клубу громадського діалогу м. Чугуєва та за підтримки Чугуївської міської ради розпочали проект «Діалог як основа миротворчо

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Даний проект  підтримано представництвом  благодійної організації «Інтернешнл Алєрт» (Великобританія), яка працює для  формування стратегій довгострокового миробудівництва, реінтеграції груп населення, які постраждали від конфлікту.

В рамках проекту буде проведений триденний тренінг (12-14 травня) з опанування навичок та інструментів конфліктної чутливості, діалогу, стратегічного планування для продуктивної реінтеграції демобілізованих воїнів АТО та формування культури миротворчості у чугуївській громаді.

Після тренінгу передбачається проведення діалогу та стратегічних сесій за участі представників ОМС, активних громадян, учасників тренінгу, членів Клубу громадського діалогу для спільної розробки стратегічного плану моніторингу з профілактики та врегулювання конфліктів у м. Чугуїв.

Першим етапом проекту є конкурс на участь у тренінгу. До участі у конкурсі запрошуються демобілізовані воїни АТО, підприємці, члени громадських організацій м. Чугуєва.

Для участі у конкурсі просимо вас в електронному  листі вказати ім’я, прізвище, контактний номер телефону, або електронну адресу, місце роботи. Також, будь ласка, у довільній формі вкажіть, чому Ви зацікавлені в участі у проекті, у тренінгу,  і яким чином знання та навички, які Ви отримаєте, ви зможете застосувати в своїй роботі, у громадському житті.

Ви можете заповнити електронну форму за посиланням:

https://goo.gl/forms/zM9SiTZP9PtylmK23

Анкети та заповнені гул-форми приймаються до 10 травня включно.

Лист просимо надіслати на електронну адресу

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript із темою листа «Діалог як основа миротворчості». Листи приймаються до 7 травня. Про результати конкурсу, місце проведення тренінгу учасникам, які пройшли відбір, буде повідомлено додатково.

Із питаннями щодо проекту звертайтесь до координаторів проекту Ольги Мірошник, тел.: 0501626045, та Романа Гноєвого, тел: 0509318593.