«Наша гордість»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У цьому навчальному році 42 учні нашої гімназії стали переможцями й призерами міських предметних олімпіад, а 8 учнів – обласних і міських етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Під час урочистостей було вшановано переможців міських та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, команду знавців «Лідер», вихованців зразкового художнього хореографічного колективу «Крапельки», вокально-театрального колективу «Грайлики», сольних виконавців та танцюристів. Заслужені нагороди отримали спортсмени гімназії – футболісти, волейболісти, боксери, таеквандісти та кікбоксери, хокеїсти, важкоатлети, туристи, гімнасти. Ряду учнів було оголошено подяки за активну життєву позицію та якісну підготовку загальногімназійних заходів.

Нагороди отримали вчителі, наставники й натхненники за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю Чугуївської гімназії № 5. Від імені адміністрації та педагогічного колективу директор навчального закладу вручила подяки батькам та тренерам учнів за вагомий внесок в інтелектуальний та творчий розвиток дітей.

Від імені усіх учнів, батьків і вчителів ми хочемо висловити подяку нашим спонсорам, які за покликом душі й серця допомагають обдарованим дітям нашої гімназії. Це депутат Харківської обласної ради М. І. Кривенко, директор ТОВ «Чугуївський олійно-екстракційний завод» О. А. Таранов, директор ПП «Лілія» Є. О. Крицин, приватні підприємці С. В. Ворожбіт, О. А. Семенюта, Ю. В. Зубко, О. І. Козачок, Л. В. Андрієвський.

Наша гімназія – земля дитячої мрії, що зігріта сонячним теплом. Тут мудрість і знання панують, сповнені любов’ю і добром!