Держдеп задоволений результатами співпраці

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

В понеділок до Чугуєва завітали представники Державного департаменту США. Вони відвідали культурний центр «Імідж». Саме на базі цього закладу нашого міста відбувається реалізація проектів за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Делегація Держдепу США зустрілась з представниками мерії, культурного центру, ініціативною групою з реалізації проектів та вимушеними переселенцями зі сходу країни. В ході зустрічі йшла мова про результати участі та проблеми, які вдалося вирішити під час реалізації проекту по згуртуванню громади, що реалізовувався Міжнародною організацією з міграції.

Браян Шааф, радник з гуманітарних питань Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США, зазначив, що його приємно вразило те, наскільки ефективно в Чугуєві налагоджена співпраця між місцевою владою та громадськістю. «У вашому місті місцевій владі вдається залучити громадськість до активної участі у суспільному житті, і це є прикладом для багатьох інших громад країни», – зазначив Браян Шааф.

Під час зустрічі з представниками Департаменту США учасники розмови висловили свої пропозиції для подальшої співпраці з Міжнародною організацією з міграції та сподівання, що ще багато ініціатив будуть реалізовані в Чугуєві завдяки такій співпраці.