Великодні барви

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Мега-писанка чугуївської майстрині Любові Пономарьової брала участь у цьогорічному всеукраїнському фестивалі писанок у Києві.

Фестиваль писанок став невід’ємною частиною великодніх святкувань у столиці, щороку його відвідують близько 1,5 млн киян і туристів з різних міст України та закордону. Справжній писанковий рай організатори створили в історичній частині міста – він розташувався на Софійській та Михайлівській площах, а також Володимирському проїзді.

Родзинкою фестивалю став арт-перфоманс, в якому взяли участь 585 художників з усіх куточків України. Приємно зазначити, що і Чугуїв, батьківщина Іллі Рєпіна, був представлений на фестивалі. Мега-писанку створила чугуївська художниця Любов Пономарьова. На її роботі зображені пам’ятки нашого міста в обрамленні чудових візерунків та викарбовано його назву. Писанка чугуївської майстрині пройшла конкурсний відбір і серед найкращих увійшла до колекції, представленої у столиці під час фестивалю.

До речі, ще однією чудовою пасхальною роботою Любові Пономарьової змогли помилуватись всі мешканці міста – мега-писанка з зображенням жар-птиці була представлена на виставці на бульварі Комарова в рамках першого фестивалю писанок, який з великим успіхом відбувся у Чугуєві напередодні Великодня.

Любов Пономарьова є професійним художником, усе своє життя займається художньою творчістю, працює у різних стилях та техніках. Наша талановита землячка є членом Національної спілки художників України та Творчого об’єднання художників та майстрів Чугуєва.