Як нас обслуговують?

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулого тижня у Чугуєві розпочала роботу соціологічна агенція «Фама». Її спеціалісти проводять дослідження у Центрі надання адміністративних послуг міськради

Воно відбувається у межах проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», який реалізує Академія Фольке Бернадотта (FBA) за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida та в якому беруть участь Чугуїв та ще одинадцять міст України.

Мета дослідження, яке проводять соціологи агенції «Фама», – оцінити ступінь верховенства права у сфері реєстраційних послуг, аби краще розуміти і більш ефективно вирішувати виклики та проблеми, з якими зіштовхуються службовці у процесі надання адміністративних послуг. Соціологічне дослідження проводиться як серед користувачів послуг, так і серед службовців.

Рівень дотримання принципів верховенства права у місцевому самоврядуванні Чугуєва досліджується саме на прикладі сфери адміністративних послуг, адже вона зазнала значних змін у ході реформи місцевого самоврядування в Україні. Одним із її аспектів є децентралізація повноважень. Як зазначає керівник Центру надання адміністративних послуг Ірина Вишлова-Пилєва, предметом дослідження агенції «Фама» є якість надання послуг, які Центр надає з квітня минулого року. Мова йде про послуги з реєстрації місця проживання та видачі дозвільних документів в сфері нерухомості та бізнесу.

 

 

Соціолог агенції «Фама» Ірина Матийчук розповідає, що дослідження дозволяє оцінити ступінь дотримання верховенства права у розрізі шести загальновизнаних принципів, серед яких законність, доступність, право бути почутим, право на оскарження, прозорість та підзвітність. Методологія дослідження, розроблена Академією Фольке Бернадотта, дає змогу здійснювати аналіз, враховуючи і кількісні, і якісні показники.

У подальшому на основі результатів дослідження буде розроблено план дій із рекомендаціями для підвищення рівня дотримання верховенства права в муніципалітеті, який буде направлений на те, аби покращити якість надання адміністративних послуг.

Н. ЛІНИВЕНКО.