«Кубок Чугуєва – 2017» залишився вдома

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На змаганнях з пішохідного туризму три перших призових місця посіли вихованці Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства

9 квітня в спортивній залі Чугуївської ЗОШ № 1 відбулися ХV-і традиційні відкриті командні змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні на «Кубок Чугуєва». За рівнем це одні з найскладніших змагань з цього виду спорту, які проводяться в Харківській області.

Змагання проводились в командному подоланні етапів смуги перешкод з пішохідного туризму. На етапах смуги перешкод «За вибором» змагались п’ять команд, серед них команда випускників Чугуївсь-кого ЦТК та дві команди вихованців старшої та середньої вікових груп гуртка «Пішохідний туризм» ЦТК (тренер С. В. Лисенко).

З 30 запропонованих командам етапів смуги перешкод необхідно було за 30 хвилин пройти їх якомога більше та набрати максимальну кількість балів. Ці досить насичені технічними етапами змагання дають можливість кожній команді простір для тактики та взаємодії усіх учасників під час руху по дистанції.

Дуже впевнено виступила команда випускників центру туризму Чугуєва, яка здолала майже усі етапи та, набравши найкращу суму балів, посіла перше місце і отримала «Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017», другою стала команда вихованців ЦТК старшої вікової групи, третє місце посіла команда вихованців ЦТК середньої вікової групи.

Команди-призери були нагороджені медалями від відділу фізкультури та спорту Чугуївської міської ради та туристським спорядженням від спонсору змагань – магазину «Клуб путешественников» (м. Харків), за що туристи їм дуже вдячні. Кожен учасник отримав на згадку про участь пам’ятний вимпел з емблемою змагань.

Вітаємо переможців та призерів змагань з вдалим виступом та бажаємо усім спортсменам високих досягнень та лише перемог в майбутніх стартах на нових туристських дистанціях!