Шлях до кар’єрного зростання

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У Харківському регіональному інституті державного управління розпочався прийом документів на навчання на основі вищої освіти. У середу в наше місто звітали його представники, щоб запропонувати вступити до навчального закладу чугуївцям, які бажають здобути другу вищу освіту та розширити можливості для кар’єрного зростання.

В мерії Чугуєва неабияк зацікавлені у тому, щоб її працівники, а також співробітники комунальних установ та депутати міськради підвищували свою кваліфікацію, тому запросили їх на зустріч з представниками вишу. Начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками ХарРІ НАДУ Валентина Соловей розповіла про умови вступу до навчального закладу та переваги другої вищої освіти у сфері державного управління.

Валентина Іванівна зазначила, що сьогодні, коли в країні відбуваються процеси децентралізації та реформування системи держуправління та місцевого самоврядування, громади конче потребують професійних управлінців. Диплом ХарРІ НАДУ дає можливість працювати в органах влади будь-якого рівня, займати керівні посади в органах держуправління та місцевого самоврядування.

З 3 квітня розпочався при-йом на навчання за державним замовленням та за договорами на основі вищої освіти за денною, вечiрньою, заочною та заочно-дистанційною формами навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Валентина Соловей зазначила, що за останні три роки Чугуївською місьрадою на навчання до ХарРІ НАДУ було направлено 10 осіб, які мали змогу безкоштовно підвищити свою кваліцікацію та отримати дипломи магістрів держуправління.

У рамках візиту в Чугуїв представники вишу також зустрілися зі старшокласниками шкіл міста.