«Міцна громада починається з тебе»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У минулий четвер у Чугуєві було підведено підсумки цього міського дитячого конкурсу

Організатором проведення даного конкурсу стали міський відділ освіти та Агенція місцевого економічного розвитку м. Зеленодольська в рамках проекту «Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні», який наразі реалізується у Чугуєві.

Участь у конкурсі взяли школярі з усіх навчальних закладів міста, а також вихованці позашкільних закладів віком від 8 до 16 років. На суд експертної комісії було надано 42 різнопланові роботи у таких номінаціях, як «Кращий малюнок», «Інсталяція», «Есе», «Кращий відеоролик» та «Фоторобота».

Як зазначила в інтерв’ю нашому кореспонденту експерт проекту Ірина Вишлова-Пилєва, головною метою конкурсу стало об’єднання дітей ідеєю місцевого самоврядування, бажання спонукати юних мешканців Чугуєва до активної громадської позиції, а також продемонструвати, що діти – це такі ж члени громади, як і дорослі, які можуть приймати важливі рішення і нести за них відповідальність.

23 березня у Художню галерею до участі у підведенні підсумків конкурсу були запрошені автори шістнадцяти найкращих робіт. Експертна комісія, яку очолили заступники міського голови Людмила Макаренко та Тетяна Вінник, визначила найкращі дитячі роботи.

Переможцями міського конкурсу «Міцна громада починається з тебе» стали учень 3 класу ЗОШ № 7 Данило Кравченко та учениця 10 класу Клугино-Башкирівської школи Вікторія Таненя, які отримали від організаторів конкурсу пам’ятні подарунки. Саме ці діти за умовами конкурсу будуть презентувати наше місто на підсумковій конференції проекту, яка пройде вже влітку у місті Дніпро.