Запрошуємо до лав поліції!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Днями в Чугуєві працівники Чугуївського відділу поліції зустрілися із старшокласниками місцевих шкіл та розповіли про порядок вступу до навчальних закладів системи МВС.

Учням старших класів вже зараз необхідно замислюватись про вибір своєї майбутньої професії. Про переваги та особливості поліцейської служби дітям розповіли начальник сектору кадрового забезпечення Чугуївського відділу поліції Кирил Сазонов та інспектор того ж відділу поліції Костянтин Оринко. Зустріч відбулася на базі Чугуївської гімназії № 5.

Поліцейські в доступній формі розповіли про умови вступу на службу до поліції та на навчання до відомчих навчальних закладів МВС України, в тому числі про перелік іспитів та нормативи із фізичної підготовки. Зупинились на особливостях кожного факультету, які є в Харківському національному університеті внутрішніх справ, довели інші важливі моменти, показали фільм про навчання у ХНУВСі.

– Бесіда викликала жвавий інтерес у школярів, – розповідає Кирил Сазонов. – Молодь зацікавилась перевагами навчання та служби в поліції, а це: гарантія подальшого працевлаштування, пільговий пенсійний вік (після 25 років служби), безкоштовність навчання та інше. На всі запитання, що виникли, були надані вичерпні відповіді, учні отримали змістовні інформаційні листи. Такі зустрічі відбуваються не вперше і будуть проводитись у подальшому.

Адміністрація гімназії та відділу освіти Чугуївської міської ради щиро подякували поліцейським за цікаву та корисну для школярів зустріч.

Якщо ви вирішили вступити в навчальні заклади системи МВС, пропонуємо вам звертатися до сектору кадрового забезпечення Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, або за телефонами: 099-784-27-63, 093-328-84-86 (інспектор СКЗ Костянтин Володимирович Оринко).