З вдячністю за працю

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У п’ятницю в Чугуєві вітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом, що відзначається у третю неділю березня.

На честь представників однієї з найбільш затребуваних у суспільстві професій у культурному центрі «Імідж» відбувся святковий концерт: комунальники, а також представники сфери побутового обслуговування приймали вітання зі святом та нагороди за сумлінну працю, відданість справі, професіоналізм та з нагоди професійного свята.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Костянтин Бармін, що опікується житлово-комунальною сферою, який щиро привітав своїх колег зі святом та нагородив найкращих представників професії грамотами та подяками.

Почесною грамотою Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації були нагороджені Віра Васильєва – працівниця дільниці благоустрою та озеленення міста КП «Чугуївський комунальний комплекс», Андрій Гуров – електромонтер КЖРЕП, Олег Токарев – машиніст крану КП «Чугуївтепло».

Подяку Чугуївського міського голови було оголошено працівникам підприємств сфери ЖКГ: КЖРЕП – Олені Антонюк, Олександру Набієву; «Чугуївтепло» – Віктору Мізіну, Анатолію Шевченку, Валентині Зозулі; «Чугуївський комунальний комплекс» – Любові Матвієнко, Валерію Чирві; «Чугуїввода» – Івану Гончарову, Сергію Мирошниченку, Віктору Татаринову, Віктору Лєонову, а також представникам сфери обслуговування – приватним підприємцям Петру Лук’яненку та Роману Світлову.

Творчий колектив КЦ «Імідж» та чугуївські артисти привітали працівників сфери ЖКГ та побутового обслуговування чудовим концертом.