Зустріч із добровольцями

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

14 березня Україна відзначала День українського добровольця. У цей день ми вшановуємо захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України; волонтерів, яким не байдужа доля держави; людей, які за покликом душі турбуються й підтримують інших.

З нагоди Дня Добровольця в гімназії № 5 відбулася зустріч учнів з учасниками АТО та  волонтерами.

Під час зустрічі діти й гості у неформальній обстановці мали змогу поспілкуватися, поставити питання, дізнатися про військових і добровольців, які боронять нашу незалежність. На питання, що спонукало цих мужніх чоловіків зробити такий крок, вони одностайно відповіли: любов до рідної землі і небайдужість до майбутнього країни. На знак пошани й на згадку про зустріч діти подарували гостям невеличкі сувеніри.

Зустріч була жвавою, дітлахи задали багато різноманітних запитань. Дівчат цікавило, чи служать в армії жінки, як там годують, яке забезпечення зараз на передовій, а хлопці ж питали, чи було страшно на війні.

Діти із перших вуст почули, як тяжко нашій країні дається справжня незалежність і яку ціну наш народ сплачує за свою свободу. Наприкінці зустрічі діти подарували гостям сердечко, вишите українською символікою, що зворушило чоловіків до самої глибини душі.

http://www.chuguev-osvita.org.ua.