Будуймо Європу в Україні!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Наприкінці минулого тижня в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні «Будуймо Європу в Україні» наше місто відвідала делегація Представництва ЄС на чолі з керівником відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргісом Вілчінскасом

Метою інформаційної кампанії є поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом.

Члени делегації зустрілися з міським головою Галиною Мінаєвою та її заступниками. Під час зустрічі було обговорено перспективи співробітництва нашого міста з європейськими інституціями, зокрема, щодо участі в проектах технічної допомоги. Юргіс Вілчінскас високо оцінив досвід співпраці Чугуєва з міжнародними організаціями, зазначивши, що наше місто є позитивним прикладом успішної активності в даній сфері для багатьох малих міст України.

Наступним етапом інформаційної кампанії Представництва ЄС в Чугуєві стала зустріч з представниками бюджетної сфери міста та підприємцями, під час якої вони були ознайомлені з можливостями, що надає участь в різноманітних проектах ЄС. Мова також йшла про хід реформ в Україні в контексті її подальшої євроінтеграції.

Цілій блок заходів інформаційної кампанії Представництва ЄС мав освітній характер. Зокрема, на базі ЗОШ №2 пройшла гра-симуляція «Як працює Рада Європейського Союзу», а наприкінці дня в центрі міста відбулася акція «Впізнай миттєвості твоєї Європи», під час якої всі бажаючі могли взяти участь у вікторинах та ознайомитись з фотовиставкою, присвяченою країнам ЄС.

ДОВІДКА «НЧ»

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів, які протягом останніх років проходять в Україні з метою роз’яснення важливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.