Ініціативам громади бути втіленими!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулого тижня Чугуїв відвідали представники німецького федерального фонду GIZ, з яким наше місто плідно співпрацює вже декілька років. В цьому році ініціативною громадськістю міста було розроблено декілька проектів, які вже відіслані для участі у конкурсі, і при отриманні належного фінансування будуть успішно реалізовані у Чугуєві, для того щоб покращити життя городян.

Першим місцем, яке відвідали представники німецького фонду GIZ, став культурний центр «Імідж». Саме тут за підтримки фонду планується створити популярний нині молодіжний хаб (місце для спілкування молоді) – «Територія творення «CITY». До діяльності молодіжного хабу буде залучено неформальні групи молоді, представників міських молодіжних організацій, клубів за інтересами тощо.

«Ми хочемо створити в Чугуєві креативний простір для запровадження ефективних форм роботи по залученню молоді до активної громадської діяльності. Створити молодіжний публічний простір нового типу, який одночасно стане платформою для самоорганізації міської активної спільноти, а також майданчиком для проведення форумів, конференцій, концертів, майстер-класів», – розповів автор проекту Іван Чубукін.

Наразі в одному з залів КЦ «Імідж» виконані необхідні ремонтні роботи. Якщо цей проект отримає підтримку німецького фонду GIZ, то це приміщення буде закріплене за громадським клубом «Молодіжні лідери».

Крім цього, у ході свого візиту німецька делегація відвідала ЗОШ № 3, де планується відкрити центр реабілітації дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями. Група мешканців, яка ініціювала цей проект, також сподівається виграти у конкурсі і залучити до його реалізації кошти фонду.

Отримають ці проекти підтримку німецького фонду чи ні, стане відомо вже у середині лютого. Будемо сподіватися, що і цьогоріч чугуївцям вдасться втілити в життя такі необхідні і цікаві для городян ініціативи.