«Швидше, вище, сильніше…»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Особисті змагання зі скелелазіння відбулись у Чугуєві

Минулої суботи в спортивній залі школи № 1 на скелелазному стенді змагалися гуртківці Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства. Змагання проходили під гаслом «Чугуїв – місто здорових людей», адже, нагадаємо, що 2017 рік у Чугуєві оголошено роком спорту та здорового способу життя. Займаючись спортом, туризмом, скелелазінням вихованці ЦТК виховують у собі витривалість, спритність, кмітливість, стають сильнішими та, звісно, здоровішими.

На старт особистих змагань зі скелелазіння вийшли 70 вихованців гуртків туристського профілю, які показали високі результати в усіх трьох вікових групах. Але які ж змагання без переможців!

У молодшій групі перше місце посіли Микита Шишков та Катерина Правицька. У середній групі переможцями стали Лев Мальцев та Вікторія Голуб. У старшій віковій групі перше місце посіли Денис Касалап та Анастасія Чугунова.

 

 

Окрім дипломів, переможці отримали у подарунок плакати, які Центру туризму та краєзнавства презентував його колишній вихованець Валентин Сипавін. В гурток по туризму він ходив з п’ятого класу, тренував Валентина директор ЦТК Сергій Лисенко. Після закінчення школи Валентин розпочав спортивну кар’єру і наразі досяг значних успіхів у такому виді спорту, як ледолазіння. Минулого року Валентин Сипавін став призером етапу Кубку світу в Кореї і його фото стало рекламою цих змагань. Ці плакати колишній вихованець привіз ЦТК на згадку – на змаганнях зі скелелазіння директор ЦТК Сергій Лисенко подарував їх переможцям, щоб успіх земляка надихав їх на подальші спортивні досягнення

Днями прийшла ще одна гарна новина від Валентина Сипавіна. Він увійшов у десятку найкращих ледолазів миру за результатами п’яти етапів Кубку світу (США, Китай, Південна Корея, Швейцарія, Італія). Наступні змагання, у яких буде брати участь Валентин Сипавін, відбудуться вже цими вихідними (4-5 лютого) у Франції.