Освітянські вечорниці

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

стали ще одним яскравим підтвердженням того, що чугуївські педагоги талановиті в усьому

27 січня педагогічні колективи міста зібрали на своє традиційне свято – освітянські вечорниці, місцем проведення яких цього року стала Клугино-Башкирівська школа. Як і завжди, святу була притаманна неймовірно тепла та творча атмосфера. Концертні номери у виконанні представників усіх навчальних закладів та відділу освіти вражали артистизмом, іскрометним гумором, яскравими костюмами та несли заряд позитивної енергії. Усім відома з дитинства казка про червоний капелюшок у сучасній інтерпретації зазвучала зовсім по-новому, перетворившись на справжній мюзикл, талановито зіграний чугуївськими освітянами (і на думку багатьох, такий, що міг би скласти гідну конкуренцію професіоналам!).

Учасники зустрічі за дві години змогли побувати на дискотеках 80-х і 90-х років, відвідати справжнє циганське свято, насолодитися піснями у виконанні відомих естрадних виконавців. У захваті була публіка як від елегантних, вишуканих, так і завзятих грайливих танцювальних композицій. Сяйво щирих посмішок та душевність найкращих побажань зігрівали теплом та любов’ю усіх присутніх у гостинній залі. З піднесеним настроєм, весело та цікаво велика освітянська родина зустріла Новий рік. До речі, саме у ніч на 28 січня і наступив рік Вогняного півня за китайським гороскопом.

На святковий вогник завітали і бажані гості – міський голова Галина Мінаєва, депутат Харківської обласної ради Дмитро М’який, завідуюча громадською приймальнею народного депутата України Дмитра Шенцева Ніна Куралех. Вони не лише висловили своє захоплення всебічними талантами педагогів, але й запевнили у своєму подальшому служінню освіті Чугуєва.

Вже п’ятнадцять років поспіль підтримується у місті традиція проведення освітянських вечорниць, які не тільки демонструють неабиякі, часом незвичайні та надзвичайні, таланти вчителів та вихователів, але й слугують потужним джерелом наснаги та натхнення,єднання усіх працівників освіти міста. І значна роль у цій справі належить колективу Будинку дитячої та юнацької творчості, який виступає організатором заходу, перетворюючи його кожного разу на самобутнє та неповторне свято.