Єднання в ім’я України

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Урочистим мітингом та покладанням квітів до бюсту Тараса Шевченка відзначили у Чугуєві День Соборності України

У знаменний день 22 січня на території військової частини А-0501 зібралися представники місцевої влади, командування та особовий склад механізованої бригади, громадськість, аби вшанувати пам’ять про усі покоління борців за єдність, свободу та незалежність України. З трибуни прозвучали щирі вітання міського голови Галини Мінаєвої зі святом, слова найкращих побажань миру і благополуччя та вдячності військово-службовцям за гідний захист територіальної цілісності держави. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у АТО захисників Вітчизни.

Учасники мітингу згадали найважливіші віхи в історії українського державотворення та імена видатних українців, чиї життя було покладено на вівтар вільної та незалежної України, наголосили на символічності та значущості Дня Соборності саме сьогодні, коли триває боротьба як за неподільність українських земель, так і єдність українських душ.

Завершилися урочистості покладанням квітів до бюсту Тараса Шевченка, чия постать уособлює у собі незламність духу нашого народу та є символом української нації.

У цей же день керівники муніципалітету з глибокою пошаною поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим на сході України землякам у сквері Слави.