Львівські канікули

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новорічні свята – найчарівніший час як для малечі, так і для дорослих. Саме тому з 1 по 6 січня учні 10-11-х класів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 разом з учителем української мови та літератури Н. В. Приступою відвідали український Париж – західну столицю туризму – Львів, який зустрічав теплою погодою, яскравими вогниками вулиць та падаючим снігом.

Діти відвідали українські Карпати, а саме селище Славське, де покаталися на санчатах та найдовшому підйомнику в Україні; побували на вершині гори, що знаходиться на висоті 1200 м над рівнем моря. Тепла, сонячна погода сприяла активному відпочинку на свіжому повітрі.

Ми побували на екскурсії в музеї-аптеці, де прослухали лекції про створення перших аптек і перших ліків, побачили перший ксерокс. Незабутні враження залишилися після відвідування Личаківського кладовища, під час якого ми з задоволенням прослухали розповідь про життєвий шлях Івана Франка, сестри Лесі Українки, відвідали їхні захоронення. Надзвичайно цікавим було знайомство з собором Святого Юри, копальнею кави, майстернею шоколаду та карамелі. Змістовними, пізнавальними та емоційними видалися відвідини музею народної архітектури та побуту у Львові, де ми познайомилися з побутом Західної України, побували в хатах із різних куточків Галичини, Гуцульщини, Львівщини. А скільки вражень було від краєвидів вечірнього Львова, які відкривалися з веж Високого замку! Вечірні прогулянки яскравими вуличками міста Лева, Різдвяний ярмарок надовго залишаться у нашій пам’яті.