Минулої неділі запалила вогні головна новорічна ялинка міста

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Зелена красуня, яка розташувалася на звичному для себе місці на Соборній площі, в цьому році по-особливому красива і пухнаста, переливається сотнями різнобарвних вогнів, даруючи городянам новорічний настрій.

У день відкриття міської ялинки в Чугуєві панувала атмосфера свята. Безліч яскравих емоцій чугуївців викликала хода Дідів Морозів. Ошатні дорослі і діти дружно прокрокували від будівлі міськвиконкому до Соборної площі під звуки духового оркестру, що виконував новорічні мелодії. Перехожі активно фотографували святкову ходу, а деякі навіть приєдналися до неї і разом вирушили на площу, щоб стати свідками відкриття головної міської  ялинки.

Городяни, що перебували на площі, вітали ходу Дідів Морозів і Снігуроньок оплесками. В цей день на Соборній площі панувало святкове пожвавлення. Майстерня Діда Мороза пропонувала увазі чугуївців вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, якими можна було не тільки помилуватися, а й придбати на подарунки рідним і близьким та для прикрашення свого помешкання на новорічні свята.

 

 

Протягом святкової програми учасників чекали концертні номери, веселі конкурси з призами, танцювальний флешмоб, веселі хороводи навколо новорічної ялинки. Завітали на свято розважати малюків чарівні ростові ляльки, з якими залюбки фотографувались не тільки діти, а й дорослі. Для новорічних фотосесій були передбачені також спеціальні декорації. У розпал свята засяяла яскравими вогнями новорічна ялинка і святкова ілюмінація.

Наступного дня у місті відбулось відкриття ще двох новорічних ялинок – в мікрорайоні Зачуговка на майданчику біля школи № 4 та на Галявині казок в сквері Банковому. З цієї нагоди організатори підготували святкові програми, учасники яких мали змогу взяти участь в новорічних забавах та конкурсах, в нагороду отримавши не тільки гарний настрій, але і цікаві призи.