Новорічні дива почалися

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

День Святого Миколая в нашому місті був ознаменований калейдоскопом святкових заходів. Головними героями свята, звісно, були діти, адже для них День Святого Миколая – це зустріч з мрією і здійснення найзаповітніших бажань. Дорослим довелось докласти неабияких зусиль, щоб сподівання дітей на дива виправдались.

День Святого Миколая для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей – найулюбленіше й найбажаніше свято. И не тільки тому, що діти очікують подарунки, – це для них урок доброти від дорослих.

У святковий ранок 19 грудня до дітей у Центр реабілітації завітали помічники Святого Миколая – міський голова Галина Мінаєва, депутат Харківської обласної ради Олександр Донський, депутат міськради Руслан Овчаренко та завідуюча міською приймальнею народного депутата України Дмитра Шенцева Ніна Куралех. Діти були щиро раді гостям, залюбки демонстрували їм свої творчі здібності, читали вірші та дякували за приємні подарунки – солодощі, іграшки та запрошення на шоу-програму «Кіт у чоботях у новорічних справах» у Харківський палац дитячої та юнацької творчості.

 

 

На даний час у Центрі реабілітації перебувають тринадцять дітей різного віку. В Центр діти потрапили з різних причин, а об’єднує їх те, що батьки (а у всіх дітей Центру вони є) не виконують своїх обов’язків по вихованню дітей. У новорічні свята у всіх чугуївців є чудова нагода стати добрими чарівниками, завітавши до Центру та подарувавши цим діткам трішки тепла і турботи у вигляді іграшок чи солодощів. Малюки обов’язково віддячать кожному дитячими емоціями радості та щирим «дякуємо!».

Напередодні свята, 18 грудня, у картинній галереї відбувся святковий концерт дитячих колективів Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості. Концерт під назвою «Подарунки добрим людям» став не тільки святковим подарунком всім мешканцям Чугуєва, а й звітним концертом дитячих колективів будинку творчості.

Глядачі залюбки слухали пісні у виконанні дитячого колективу «До-Мі-Соль-ки», групи раннього естетичного розвитку; новорічні музичні привітання від Влади Бортник, Влади Трофімової, Софії Ващенко, вокального колективу «Калинонька», неодноразових переможців обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів. Щирими оплесками глядачі зустрічали малюків із танцювального колективу «Самоцвети». Особливо треба відзначити виступ вихованців театральної студії «Прем’єра»: ангелів, мімів, які розпочали святковий концерт репризою «Посмішка».

Із першою зіркою у неділю у Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості розпочалося свято для малюків «Зустрічаємо Святого Миколая». Пісні, танці, хороводи, ігри, конкурси і, звичайно, солодощі від Святого Миколая отримали вихованці груп раннього естетичного розвитку. Попереду у дітей Чугуєва ще багато сюрпризів та новорічних ранків.