На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні виконавчого комітету Чугуївської міської ради, яке відбулося 12 грудня під очільництвом міського голови Галини Мінаєвої, було розглянуто більше 30 питань порядку денного.

У якості планових питань члени виконкому затвердили перспективний план роботи структурних підрозділів та виконавчих органів Чугуївської міської ради на 2017 рік; заслухали інформацію про виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та стан надання адміністративних послуг у виконавчих органах Чугуївської міської ради в 2016 році; схвалили проект рішення «Про міський бюджет на 2017 рік та прогноз бюджету м. Чугуєва на 2018-2019 роки», розглянули питання про організацію громадських робіт для безробітних та незайнятого населення в м. Чугуєві у 2017 році.

Серед поточних питань було затверджено план засідань виконавчого комітету Чугуївської міської ради на 2017 рік; план заходів щодо здійснення виконавчими органами Чугуївської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2017 рік; план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів управліннями, відділами та службами Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік; встановлено вартість харчування дітей у навчальних закладах м. Чугуєва на 2017 рік.

Під час засідання члени виконкому винесли ряд рішень щодо захисту інтересів неповнолітніх чугуївців та майнових прав фізичних та юридичних осіб.

ДО ВІДОМА

Вартість харчування на одного учня у загальноосвітніх навчальних закладах становитиме 8,00 грн; на одного вихованця у дошкільних навчальних закладах – 18,00 грн для дітей віком 1-3 років, 20 грн – для дітей 3-6 років.

Безкоштовне харчування буде забезпечено в дошкільних навчальних закладах для дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; вихованців спеціальних груп; дітей, які віднесені до категорій внутрішньо переміщених осіб; дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України; в загальноосвітніх навчальних закладах, крім названих категорій, – для учнів 1-4 класів та учнів, які навчаються в інклюзивних класах.

Розмір плати, що вноситимуть батьки або особи, які їх замінюють, за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, становитиме 60% від загальної вартості харчування. Розмір оплати для батьків за харчування дітей з багатодітних сімей (троє і більше дітей) у дошкільних навчальних закладах зменшується на 50%. Витрати на організацію харчування дітей у навчальних закладах м. Чугуєва у 2017 році здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.