Свято всієї громади

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

7 грудня в Україні відзначався День місцевого самоврядування. У передсвяткову п'ятницю у культурному центрі «Імідж» відбувся урочистий захід, присвячений святу, що своїм професійним можуть вважати люди різних сфер діяльності

Чугуївська міська рада і його виконавчий комітет, громадські організації, органи самоорганізації населення (вуличні і домові комітети), працівники комунальних служб та пересічні чугуївці, які беруть активну участь у громадському житті та не залишаються осторонь від загальноміських проблем, – саме вони можуть вважати День місцевого самоврядування своїм професійним святом. Взагалі, це свято всієї громади.

Місцеве самоврядування – це фундамент держави. Саме на рівні муніципальної влади вирішуються найболючіші питання, що визначають якість повсякденного життя громадян; представники самоврядування безпосередньо взаємодіють з людьми та допомагають вирішувати їх проблеми.

Звертаючись до учасників заходу, міський голова Галина Мінаєва висловила подяку представникам місцевого самоврядування за їх небайдужість і прагнення працювати на благо своєї малої батьківщини, щоб кожен мешканець відчував себе комфортно в рідному місті. Привітав чугуївську громаду зі святом і народний депутат України Дмитро Шенцев. Після привітальних слів відбулась церемонія нагородження на честь Дня місцевого самоврядування чугуївців, які своєю діяльністю роблять значний внесок у розвиток міста.

 

 

Почесними грамотами Чугуївської міської ради були нагороджені головний бухгалтер відділу освіти Людмила Степанова, депутати міськради Дмитро Бублик, Віктор Євтюшкін та Ігор Кащавцев. Почесну грамоту виконавчого комітету міськради отримав Євген Лунін, член виконкому. Подяку міського голови було оголошено активним членам територіальної громади Чугуєва, представникам громадських організацій, депутатам міськради, керівникам і співробітникам відділів і служб міськвиконкому. Також напередодні професійного свята було відзначено дипломами лауреатів учасників конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»: за 2 місце нагороду отримала Тетяна Смоляр, державний соціальний інспектор УСЗН, за 3 місце – Ганна Петрова, начальник відділу Управління житлово-комунального господарства та екології міськради.

З вітальним словом до учасників свята також звернувся депутат Харківської обласної ради Олександр Донський, який вручив представникам громади сертифікати переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», а також Подяку голови Харківської обласної ради – Сергію Шуманському, депутату Чугуївської міської ради, голові постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Завітали на свято чугуївсь-кої громади і тренери Шведсько-українського проекту «Верховенство права в діяльності органів місцевого самоврядування в Україні» кандидат юридичних наук, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Олексій Цельєв та кандидат юридичних наук, старший викладач, координатор Шведсько-українського проекту Ольга Лучка. Цими днями проект працював у нашому місті, і його тренери скористались можливістю привітати громаду Чугуєва зі святом, висловивши щирі побажання миру, добробуту та процвітання.

Подарунком присутнім на святі стали виступи чугуївських артистів.

Того ж вечора мешканці міста отримали ще один приємний сюрприз: до Чугуєва на запрошення міського голови Галини Мінаєвої завітали артисти Харківського Відкритого театру з комедією в двох діях за п’єсою Альдо де Бенедетті «Сублімація кохання».

Зауважимо, що «Сублімація кохання», яку дуже тепло зустріли глядачі, дала старт зимовому театральному сезону, що, за словами організаторів, є своєрідним продовженням музичних івентів, які відбувались протягом літа-осені в сквері «Мелодія». Тож поціновувачі театрального мистецтва Чугуєва ще не один раз матимуть змогу насолодитися яскравою грою акторів на сцені Культурного центру «Імідж».