«Свято мужності і відваги»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

За такою назвою відбулось у нашому місті свято, присвячене Дню Збройних сил України, що відзначався 6 грудня. Військовослужбовці були запрошені на святковий концерт до актової зали культурного центру «Імідж»

Вже давно культурний центр не бачив такої кількості людей у формі. В залі зібрались чоловіки, що носять почесне звання захисника Вітчизни, ті, хто брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності та в наші часи захищають територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

Цього року свято Збройних Сил відзначалось зі сльозами на очах, адже сьогодні Україна у вогні, на сході продовжують гинути люди. В очах захисників, що були присутні у залі, – біль та смуток. Груди багатьох виблискують нагородами, а деякі вояки пересуваються на милицях, бо нещодавно залишили стіни військових шпиталів. Все свято було пронизано сподіваннями на скоріший мир у нашій країні.

Розпочався захід гімном України. Потім ведучі оголосили хвилину мовчання за загиблими воїнами, під час якої у залі лунала пісня «Плине кача» у проникливому виконанні Софії Шадріної. Бійці схилили голови в пам’ять українців, що загинули під час збройних конфліктів.

 

 

Протягом заходу глядачі мали змогу відволіктись від складних буднів та насолодитися виступами чугуївських артистів – вокалістів, танцюристів та естрадно-духового оркестру КЦ «Імідж».

Зі словами привітання до військових звернулись заступник міського голови Костянтин Бармін та в.о. командира 92-ї окремої механізованої бригади підполковник Бахтіяр Ахмедов. Пролунало на святі привітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. Хвилюючою частиною свята стало нагородження військових Подяками Президента України та пам’ятними медалями «За оборону Щастя». На жаль, посмертно нагороду отримав старший солдат Олександр Гриненко.

Напередодні Дня Збройних Сил України, 5 грудня, відзначається Міжнародний день волонтера. Як відомо, добровільні помічники стали надійною підтримкою для вояків під час проведення АТО. В нашому місті теж створено організацію, яка згуртувала людей, що мають бажання допомагати країні в тяжкі часи. Це громадська організація «Наш вибір». Її активні представники теж взяли участь у святковому заході на честь Дня Збройних сил та, крім теплих слів подяки і вітань, передали 92-й бригаді ключі від автомобіля, який стане в нагоді в зоні АТО.