«Знаєш, як бути здоровим, – дій!»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Напередодні Дня місцевого самоврядування у місті було підбито підсумки конкурсу міні-проектів «Голос молоді в розвитку громади». Загальне гасло конкурсу міні-проектів цьогоріч звучало так: «Знаєш, як бути здоровим, – дій!»

2017 рік Чугуївська мерія вирішила оголосити роком здоров’я. Він буде проходити під гаслом: «Чугуїв – місто здорових людей». Тематика здорового способу життя була обрана організаторами і для цьогорічного конкурсу міні-проектів «Голос молоді в розвитку громади», який протягом кількох років проводиться серед школярів міста.

Минулого тижня конкурсанти презентували свої проекти. Потрібно зазначити, що до підготовки проектів учасники підійшли творчо та приготували цікаві презентації з використанням відеороликів та відеопрезентацій. Та й за змістом проекти варті уваги, тому що містять багато цікавих ідей. Наприклад, учні НВК № 6 пропонують пристосувати шкільні спортзали для занять спортом всією родиною у позаурочний час. Учні гімназії № 5 розробили програму квесту на тему здоров’я, в якому можуть брати участь чугуївці різного віку. Серед інших цікавих пропозицій – організація загальноміських вечірніх зарядок, проведення різноманітних заходів, направлених на популяризацію здорового способу життя, організацію змістовного дозвілля молоді.

Оцінювати свіжі ідеї, які пропонують для впровадження у нашому місті юні поціновувачі здорового способу життя, зібралося поважне журі, до складу якого увійшли міський голова Галина Мінаєва, заступник міського голови Тетяна Вінник, начальник відділу спорту виконавчого комітету Світлана Лиманська, заступник начальника відділу освіти Марина Реброва та голова громадської організації багатодітних матерів «Берегиня» Тетяна Бессараб.

Переможцями конкурсу СТАЛИ:

І місце –  ЗОШ № 4,

ІІ місце – ЗОШ № 8,

ІІІ місце – гімназія № 5.

Зазначимо, що з відеороликом переможців конкурсу можна ознайомитись на сторінці газети «Новости Чугуева» у соціальній мережі «ВКонтакте».