Рідній школі – 55!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

2 грудня Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 відсвяткувала своє 55-річчя, яке несе радість зустрічі, гордість за досягнення, відкриває нову сторінку для майбутнього.

Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, це певна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя та педагогічний талант рідній школі, і, звичайно, накреслити плани на майбутнє. За 55 років школа випустила в доросле життя 3360 учнів, у її стінах працювало 387 вчителів, у різні періоди її очолювали 7 директорів.

На святі зібралися усі, хто певною мірою причетний до життя нашої школи, хто долучився до її заснування, хто здійснює пряме чи опосередковане керівництво нею сьогодні, а саме: заступник міського голови Тетяна Вінник, народний депутат України Дмитро Шенцев, депутат Харківської обласної ради Олександр Донський, депутати Чугуївської міської ради Алла Лапіна, Валентин Сердюк, Руслан Овчаренко, керівник міської громадської приймальні народного депутата України Д. О. Шенцева Ніна Куралех.

Нам хочеться відзначити вчителів, які за покликом серця працюють у закладі не одне десятиріччя: Лідія Михайлівна Чепель, Надія Миколаївна Бондаренко, Надія Федорівна Кабанова, Олена Володимирівна Ярова та вчителів – випускників школи – Наталію Володимирівну Приступу, Юлію Олександрівну Сіроштан, Олену Валентинівну Мороз, Ольгу Сергіївну Сторожеву, Ларису Сергіївну Серенко, Юлію Михайлівну Гордєєву, Олену Геннадіївну Креденцер.

Надійними помічниками педагогів є батьки учнів. Приємно відзначити, що вони активно включаються у навчально-виховний процес, допомагаючи нам проводити тематичні лекції, концерти, оновлювати класні кімнати.

Гідним прикладом для педагогів є вчителі-ветерани, які є бажаними гостями в школі і добрими порадниками у роботі. За їх допомоги готуються матеріали для випуску літопису історії школи.

Нехай не всі випускники школи стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник благородства, шляхетності, інтелектуальності і творчості  горить у їхніх серцях і сьогодні. Ми, вчителі, щиро радіємо їхнім успіхам, бо це й наші успіхи. Проникливими та чуттєвими були музичні виступи учнів та педагогів школи, які  сприймались глядачами  як щирі зізнання в любові до рідної школи.

І сьогодні школа продовжує розбудовуватися, зроблено капітальний ремонт спортивної зали.

Адміністрація школи, учні, батьки висловлюють подяку міському голові Галині Мінаєвій, заступнику міського голови Тетяні Вінник, народному депутату України Дмитру Шенцеву, депутату Харківської обласної ради Олександру Донському, відділу освіти за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази нашого навчального закладу.

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, наша шкільна домівко!