Чугуїв – місто, яке ми любимо

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Експозицією під такою назвою було презентовано наше місто на третій науково-освітній виставці «Публічне управління-XXI», що відбулася 24 листопада в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління

На виставці було презентовано вітчизняні й закордонні навчальні заклади, що здійснюють підготовку спеціалістів у галузі публічного управління; результати співпраці іноземних організацій з публічними органами влади в межах спільних проектів з надання технічної допомоги; результати діяльності публічних органів влади за напрямами надання соціальних, адміністративних та інших послуг мешканцям територіальних громад; наукові, навчально-методичні розробки, фахові й науково-популярні видання у галузі публічного управління.

У рамках заходу пройшли семінари, тренінги, майстер-класи провідних учених і практиків з питань публічного управління в реалізації Стратегії  сталого розвитку регіону, європейського досвіду місцевого самоврядування. Учасники виставки «Публічне управління-XXI» мали змогу не тільки презентувати свій досвід з питань публічного управління, а й обговорити з колегами актуальні питання щодо розвитку місцевого самоврядування, співпраці з іноземними партнерами-грантодавцями та інші.

 

 

Експозиція «Чугуїв – місто, яке ми любимо», яку представляли заступник Чугуївського міського голови – управляючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко та завідуючий інформаційно-краєзнавчим відділом ЦБС Іван Чубукін привертала увагу учасників заходу своєю змістовністю та естетичним оформленням. Представлені доробки наших фахівців знайомили відвідувачів з досвідом у сфері публічного управління у місті, надання освітніх, соціальних та адміністративних послуг. Особливу увагу викликав успішний досвід участі Чугуєва у різноманітних проектах та програмах міжнародної технічної та фінансової допомоги. Слід зазначити, що у 2016 році вартість реалізованих у Чугуєві проектів склала більше 10 млн грн.