Підкорюємо сцену Словакії

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

З 17 по 20 листопада у рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Словацької громадської організації «Амос» спільно з мерією м. Стара Любовня (Словацька Республіка), за підтримки Міністерства культури та Міністерства молоді та спорту України відбувся ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

На конкурсі наш Чугуїв представляла учениця Чугуївської дитячої музичної школи Дарина Сладких (керівник Н. М. Мирущенко). В конкурсній програмі брали участь представники 17 регіонів України і представники Словацької Республіки. Яскраве і професійне виконання конкурсної програми Дариною не залишило байдужими жодного з членів журі, які високо оцінили її виступ. Дівчина підкорила не тільки членів журі, а й словацьку публіку, та заслужено отримала високу оцінку «Лауреат І ступеня».

Треба відмітити, що Дарина була запрошена на урочисте відкриття конкурсу «Веселка миру» та стала учасницею Гала-концерту.

 

 

У вечірній програмі «Естафета гарних вражень» Дарина представляла Чугуїв виконанням улюбленої пісні мешканців нашого міста «Гімн Чугуєва».

Батьки Дарини Сладких  висловлюють щиру подяку за підтримку своєї доньки міському голові Г. М. Мінаєвій, депутату Харківської обласної ради Д. В. Мягкому, меценатові А. В. Зачепилу.

Учасницею ІІ Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» стала також учениця 9 класу Чугуївсь-кої ЗОШ № 2   Катерина Шуманська, яка посіла ІІ місце у номінації «Вокал».

Ми вітаємо наших талановитих вокалісток та бажаємо у майбутньому досягати нових перемог!