Співпраця в інтересах переселенців

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

22 листопада відбулася робоча зустріч міського голови Галини Мінаєвої з представниками харківського офісу та експертами проекту GIZ (Німецьке товариство міжнародної співпраці) за участі заступника міського голови-керуючого справами міськвиконкому Людмили Макаренко та представників міського та районного Центрів надання адміністративних послуг, соціальних установ.

Зустріч проводилась в рамках підготовки серії тренінгів, спрямованих на покращення роботи відповідних установ, що безпосередньо працюють з внутрішньо переміщеними особами та щоденно надають послуги громадянам. З метою розробки актуальної та всеохоплюючої програми тренінгів під час зустрічі були обговорені теми підвищення ефективності та результативності роботи, необхідності освоєння нових знань на місцях у зв’язку зі збільшенням ВПО.

За результатами зустрічі сформовано розуміння структури і робочого навантаження, а також виявлено потреби, побажання, а разом з тим обмеження і проблеми, з якими стикаються установи, що працюють з вимушеними переселенцями.