З ідеалами Свободи і Демократії

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

День Гідності та Свободи втретє в історії сучасної України відзначався 21 листопада. Свято нагадує українцям про дві події новітньої історії України – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

День Гідності та Свободи був встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» (згідно з указом Президента України Петра Порошенка).

В понеділок на честь свята в Чугуєві відбулись урочистості. Місцем проведення мітингу пам’яті став Меморіал Слави як символ єдності декількох поколінь захисників рідної землі. Після промов на честь свята пролунав гімн України і учасники мітингу поклали квіти до Вічного Вогню та нещодавно встановленої меморіальної дошки, на якій викарбувано імена захисників України, що загинули за останні три роки. Квіти до меморіалу поклали представники місцевого самоврядування і народного депутата України Дмитра Шенцева, зокрема міський голова Галина Мінаєва та її заступник Людмила Макаренко, керівник міської громадської приймальні Дмитра Шенцева Ніна Куралех, а також представники установ і організацій міста, мешканці Чугуєва. В пам’ятний день чугуївці бажали один одному добробуту та щасливого життя в мирній успішній державі.